İzmir Barosu: Ana Sayfa
İzmir Barosu: Ana Sayfa
Adalet Divanı Yargıcı İzmir Barosu'nda
28 Kasım 2014 - 00:00:00
Adalet Divanı'nda görev yaptıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde AB Hukuku eğitimi veren Prof.Dr.Vilenas Vadapalas, İzmir Baro Başkanı Aydın Özcan'ı makamında ziyaret etti.
 

Adalet Divanı'nda görev yaptıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde AB Hukuku eğitimi veren Prof.Dr.Vilenas Vadapalas, İzmir Baro Başkanı Av. Aydın Özcan'ı makamında ziyaret etti. Vadapalas, Adalet Divanı çalışmaları hakkında Başkan Özcan ve yönetim kurulu üyelerine bilgiler verdi.

 

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı, aynı zamanda Avrupa Hukuk Fakülteleri (ELFA) Başkanı ve İktisadi Kalkınma Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu ile Lüksemburg'daki Adalet Divanı'nda 9 yıl görev yaptıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde AB Hukuku ve Rekabet Hukuku dersleri veren Prof. Dr.Vilenas Vadapalas ile Litvanya Sayıştay Üyesi olan eşi Ritta Vadapalas, İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

Ziyarette Başkan Özcan ve yönetim kuruluna yeni görevinde başarılar dileyen Yeditepe Üniversitesi Heyeti, 12 yıldır Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde çıkarttıkları Hukuk Yayınlarını takdim ettiler. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, Yeditepe Üniversitesi olarak İzmir Barosu ile ortak çalışmalar yapmak istediklerini belirtti.

 

Hukukun üstünlüğünü savunuyoruz

 

Ziyaretten Dolayı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu ve Prof.Dr. Vilenas Vadapalas'a teşekkür eden İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler ve üniversitelerle işbirliğine açık olduklarını, Türkiye'de hukukun üstünlüğüne sahip çıkmak için görev ve sorumluluk üstlendiklerini belirterek  çağdaş, demokrat , özgürlükçü bir ülke için mücadele edeceklerini söyledi.

 

DSC_0443.jpg

 

DSC_0447.jpg

 
İçerik-11
İçerik-10
İçerik-12
İçerik-9
İçerik-13
Baro Levhası BARO LEVHASI
Sicil No:
Adı:
Soyadı:
BaroNet
Anlaşmalı Hastaneler
Av.M.Taner Ünlü Kütüphanesi
BaroTV
OCAS
UYAP
Avukat Spor Oyunları
Baro Kart
E-İmza