İzmir Barosu: Ana Sayfa
İzmir Barosu: Ana Sayfa
Türkiye Barolar Birliği Duyurusu
23 Temmuz 2013 - 00:00:00
Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Konseyi tarafından birlikte finanse edilen "Yüksek Yargı Kurumlarının Avrupa Standartları Bakımından Rollerinin Güçlendirilmesi Projesi" hk.
 
Ankara 08.07.2013
BARO BAŞKANLIĞI
DUYURU NO:2013/55

 

Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Konseyi tarafından birlikte finanse edilen ve Avrupa Birliği ile Avrupa Konseyinin Ortak Programı olan "Yüksek Yargı Kurumlarının Avrupa Standartları Bakımından Rollerinin Güçlendirilmesi Projesi" kapsamında Birliğimiz "Gözlemci Üye" statüsü ile proje faaliyetlernie katkı sunmaktadır.

Proje kapsamında; temel hak ve özgürlüklerin korunması açısından bireylerin başvurabileceği yeni bir iç hukuk yolu olarak 23 Eylül 2012 tarihinden itibaren başlayan Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru hakkında farkındalık düzeyini ve beklentileri belirlemek amacıyla oluşturulan araştırma anketine ilişkin web sitesine ait link aşağıda yer almaktadır.

Söz konusu araştırma sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda bilgilendirme çalışmaları (seminerler, yayınlar vb) planlanacaktır.Bu nedenle sorulara tam ve doğru yanıtlar verilmesi çalışmaların planlanmasında önemli rol oynayacaktır.

Yukarıda belirtilen bilgiler doğrultusunda konunun Baronuz mensubu meslektaşlarımıza duyurulması amacıyla web sitenizde yayınlanması hususunda geriğini rica ederim.

Saygılarımla,

 

 


Avukat Metin FEYZİOĞLU
Türkiye Barolar Birliği
Başkanı

 

 

 
 
 


http://www.gfkanket.com/Survey/intweb.dll?project=6875&imode=2

 
İçerik-11
İçerik-10
İçerik-12
İçerik-9
İçerik-13
Baro Levhası BARO LEVHASI
Sicil No:
Adı:
Soyadı:
BaroNet
Anlaşmalı Hastaneler
Av.M.Taner Ünlü Kütüphanesi
BaroTV
OCAS
UYAP
Avukat Spor Oyunları
Baro Kart
E-İmza