İzmir Barosu: Ana Sayfa
İzmir Barosu: Ana Sayfa
Politik Güç ve Şiddet Paneli Gerçekleştirildi
22 Aralık 2014 - 00:00:00
İzmir Barosu, İnsan Hakları Haftası dolayısıyla 19.12.2014 günü Baro Konferans Salonu’nda, “Politik Güç ve Şiddet” başlıklı bir panel gerçekleştirildi.
 

İzmir Barosu, İnsan Hakları Haftası dolayısıyla 19.12.2014 günü Baro Konferans Salonu'nda, "Politik Güç ve Şiddet" başlıklı bir panel gerçekleştirildi.

 

Moderatörlüğünü İzmir Barosu avukatlarından Av. Mehrigül Keleş'in yaptığı panele konuşmacı olarak Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç.Dr. Serkan Ekiz, Antakya Barosu üyesi Av. Hatice Can, Ankara Barosu üyesi Av. Kazım Bayraktar ve İzmir Barosu üyesi Av. Murat Fatih Ülkü katıldılar.

 

Panelin açılış konuşmasını yapan İzmir Barosu Genel Sekreteri ve İnsan Hakları Merkezi Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Av. A. Şakir Uzun, teknolojinin bu denli gelişmesine rağmen insanlığın duygu, düşünce ve felsefe olarak gelişmediğini belirterek özellikle son dönemde insan hakları açısından tüm dünyada ve ülkemizde bir geriye gidiş olduğunu dile getirdi. Bu geriye gidişin konuya duyarlı insanlarda bir panik yarattığını belirten Av. Şakir Uzun, İzmir Barosu olarak bu konuda bir ölçüde farkındalık yaratmak, neler oluyor onu anlayabilmek için bu paneli düzenledik dedi.

 

PANELİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ>>>

 

DSC_0702.JPG

 

DSC_0703.JPG

 

DSC_0723.JPG

 
İçerik-11
İçerik-10
İçerik-12
İçerik-9
İçerik-13
Baro Levhası BARO LEVHASI
Sicil No:
Adı:
Soyadı:
BaroNet
Anlaşmalı Hastaneler
Av.M.Taner Ünlü Kütüphanesi
BaroTV
OCAS
UYAP
Avukat Spor Oyunları
Baro Kart
E-İmza