İzmir Barosu: Ana Sayfa
İzmir Barosu: Ana Sayfa
Adli Yardım Ödemelerine İlişkin
18 Kasım 2011 - 00:00:00
Adli Yardım Ödemelerine İlişkin
 

Adli Yardım'dan Görev Alan Meslektaşlarımıza Duyuru

 

Sayın Meslektaşlarımız ;

 

Adli yardım başvurularının yoğunlaşması nedeniyle TBB tarafından İzmir Barosu'na ayrılan bütçe ihtiyacı karşılamamakta, görevini yerine getirmiş meslektaşlarımıza yapılacak ödemelerde sıkıntılar yaşanmaktadır. Yeni ödenek tahsis edilinceye kadarki ara dönemde raporlarını teslim etmiş meslektaşlarımız, ne zaman ödeme yapılacağını, buna bağlı olarak ne zaman makbuz kesebileceklerini öğrenmek için emek ve zaman harcamak durumunda kalmaktadır.

 

Adli yardım ücretlerine ilişkin ödemeler, raporların teslim tarihine göre gerçekleştirilecektir. Teslim edilen raporlara, teslim tarihine göre sıra numarası verilmek suretiyle oluşturulan liste, baromuz internet sitesinde yayınlanmıştır. Ücretler, bu sıraya göre ödenecektir.

 

Meslektaşlarımızın tahsil etmedikleri ücretler nedeniyle vergi yükümlülüğü altına girmemeleri için rapor teslim anında makbuz kesmemeleri, ödenek geldiğinde, sıra numaralarına göre kendilerine SMS yoluyla yapılacak bildirimle makbuzlarını kesip adli yardım bürosuna teslim etmeleri ile birlikte ödemelerin yapılacağı hususu

 

Saygı ile duyurulur.

 

RAPORLARINI TESLİM EDEN MESLEKTAŞLARIMIZIN LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 
İçerik-11
İçerik-10
İçerik-12
İçerik-9
İçerik-13
Baro Levhası BARO LEVHASI
Sicil No:
Adı:
Soyadı:
BaroNet
Anlaşmalı Hastaneler
Av.M.Taner Ünlü Kütüphanesi
BaroTV
OCAS
UYAP
Avukat Spor Oyunları
Baro Kart
E-İmza